BASENY MODUŁOWE - DZIŚ ZAMAWIASZ, JUTRO DOSTARCZAMY, POJUTRZE PŁYWASZ.

Zalety basenów modułowych

Wyjątkowa oferta​

Baseny modułowe są niemalże zaraz po dostarczeniu na miejsce przeznaczenia gotowe do użytkowania. Wystarczy tylko napełnić wodą i podłączyć do źródła prądu. Nie wymagają brudnych robót ziemnych z użyciem ciężkiego sprzętu, a w przypadku zmiany lokalizacji można je łatwo zdemontować i przenieść w inne miejsce. Tym samym baseny nie stanowią kosztu na stałe „utopionego” w ziemi.

Nasze baseny Cabriopool

Baseny modułowe to wyjątkowa oferta dla tych, którzy chcą mieć swój basen szybko i solidnie wykonany, a jednocześnie nie przewidują znacznych prac ziemnych. Jakość wykonania i oszczędność kosztów to kolejne atuty przemawiające za basenami typu modułowego. To doskonała alternatywa dla tanich, niemal jednorazowych basenów z marketów.

Produkty oferowane przez firmę Stahlbecken Sp. z o.o. oparte są o wieloletnie doświadczenia w konstrukcjach typu kontenerowego i opierają się na sprawdzonych technologiach, którymi będziecie mogli się Państwo cieszyć przez wiele lat. W naszej strefie klimatycznej basen modułowy to doskonała  alternatywa dla basenów betonowych jak i wykonywanych w innej technologii, a wymagającej znacznych prac naziemnych. Stanowią także nieporównanie bardziej komfortową alternatywę dla tanich basenów stelażowych sprzedawanych w marketach, tak by można się cieszyć ich użytkowaniem przez  długie lata.

Zaletą basenów modułowych jest także ich mobilność – dlatego też pośród usług, które oferujemy jestich wypożyczenie – długo lub krótko terminowe. Na wszelkiego rodzaju eventy, ale także jako atrakcja dla domów wypoczynkowych, sanatoriów lub agroturystyki w sezonie urlopowym lub poza nim.  Baseny modułowe charakteryzują wysokie właściwości termoizolacyjne, odporność na warunki atmosferyczne oraz stosunkowo nieduże koszty transportu.