BASENY MODUŁOWE - DZIŚ ZAMAWIASZ, JUTRO DOSTARCZAMY, POJUTRZE PŁYWASZ.

Wiedza i doświadczenie

Kim jesteśmy i dlaczego to robimy?​

Firma Stahlbecken Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji stalowych basenów modułowych oraz modułowych basenów z wykorzystaniem płyt kompozytowych. Zakład produkcyjny znajduje się w Polsce, w Płocku.

Stahlbecken i Cabriopool

Łącząc wieloletnie doświadczenie firmy zajmującej się produkcją kontenerów i konstrukcji modułowych z wiedzą i doświadczeniem firmy branży basenowej stworzyliśmy produkt, którego jesteśmy pewni i którego oczekiwał rynek. Oferujemy dla naszych klientów zarówno typowe jak i niestandardowe rozwiązania zawsze mając na uwadze poszukiwanie tych najlepszych. Dlatego jesteśmy pewni efektu końcowego naszych prac jak i pełnej satysfakcji klienta. Baseny Cabriopools powstały jako odpowiedź na rynkową lukę, którą uzupełnią nasze prefabrykowane, profesjonalnie wykonane baseny mobilne.

Robimy to, ponieważ wierzymy w nasz produkt. Chcemy połączyć trzy teoretycznie trudne do połączenia cechy: :: Mobilność i szybką dostawę gotowego produktu :: Jakość i solidne wykonanie :: Atrakcyjną cenę Stalowe baseny modułowe dostarczamy do klienta w wersji przestrzennej. Baseny kompozytowe mogą być dostarczane jako gotowe – przestrzenne lub w wersji spaletyzowanej na potrzeby dalekiego transportu. Podstawowe wersje oferowanych przez nas basenów przeznaczone są do naziemnego posadowienia. Grunt pod basen winien być utwardzony kruszywem lub może być wylana płyta betonowa. Na tak przygotowanym gruncie oraz z wykorzystaniem wypoziomowanych podpór punktowych ustawiamy basen. Wcześniej do miejsca instalacji basenu należy doprowadzić instalację wodną do zasilania basenu oraz przyłącze elektryczne 230V do podłączenia urządzeń basenowych zlokalizowanych w części technicznej – maszynowni. Przyłącze kanalizacyjne nie jest w tym przypadku niezbędne.